Aktuální novinky
Novinky průmyslu
2021-12-27
Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!
přejeme Vám ze srdce krásné Vánoce a vše nejlepší do Nového roku 2022.
Novinky průmyslu
2021-11-26
Čas na efektivní rozhodnutí
24. listopadu, v městě Rjazaň, proběhlo fórum „Čas na efektivní řešení. Exportní forsaž“, kterého se zúčastnil Vladislav Charkin, poradce předsedy Rusko-České smíšené obchodní komory.
Novinky průmyslu
2021-11-21
Dne 17. listopadu 2021 bylo podepsáno Memorandum o spolupráci mezi RČSOK a OPK MČM.
Dne 17. listopadu 2021 bylo podepsáno Memorandum o spolupráci mezi Rusko-Českou smíšenou obchodní komorou (RČSOK) a Obchodní a průmyslovou komorou městské části Miass (OPK MČM).
Novinky průmyslu
2021-10-15
Konference o spolupráci
Konference o spolupráci a partnerství mezi podnikateli a vedením Ministerstva pro hospodářský rozvoj a průmysl republiky Karélie a Rusko-České smíšené obchodní komory, jejímž cílem je navázání efektivních a dlouhodobých vztahů mezi podniky České republiky a Republiky Karélie, proběhla ve čtvrtek 7. října s velkým úspěchem.
Novinky průmyslu
2021-10-12
Rusko-Česká smíšená obchodní komora upevňuje vztahy
Spolupracovat, zkoumat, zavádět nové a zlepšovat osvědčené postupy - to je cíl stanovený Rusko-českou smíšenou obchodní komorou (RČSOK) a Mezinárodní radou pro hospodářskou spolupráci regionů (MSECD), které podepsaly Memorandum o spolupráci v Moskvě 23. září tohoto roku.
Novinky průmyslu
2021-09-11
Spolupráce s Ruským exportním střediskem
Dne 9. září bylo provedeno setkání mezi předsedou Rusko-České smíšené obchodní komory a vedoucím Zastupitelstva akciové společnosti „Ruské exportní centrum“ v Petrohradě - Andrejem Mironovem.
Novinky průmyslu
2021-09-11
Pracovní návštěva
Ve dnech 6. až 7. září se uskutečnila pracovní návštěva Rusko-České smíšené obchodní komory do oblasti jižního Uralu. Během návštěvy se uskutečnila setkání v obchodní a průmyslové komoře, ve městě Magnitogorsku, se zástupci hutního závodu Magnitogorsk, na kterých se vyjednávali otázky možné spolupráce.
Novinky průmyslu
2021-09-07
Společnost REC propojila českou smíšenou obchodní komoru s ruským systémem podpory exportu
Rusko-česká smíšená obchodní komora a ruské exportní centrum podepsaly dohodu o partnerství.
Novinky průmyslu
2021-08-16
Videokonference RČSOK s Krasnodarským krajem
12 srpna se uskutečnilo zasedání výboru pro rozvoj zahraniční ekonomické činnosti při Obchodní a průmyslové komoře Krasnodarského kraje, které se konalo v režimu videokonference.